Fit__Focus_logo.png
Aanbod:
-Medische Fitness
-Runningtherapie
-Pilates
-Xcore

Fit&Focus Hattem is een kleinschalig bedrijf, dat met veel plezier, enthousiasme en toewijding wordt gerund door Magda Willemsen en Ivette ter Horst. In september 2016 hebben wij een bestaand bedrijf overgenomen, welke tot dat moment (medische) fitness uren verzorgde en begeleidde binnen Motus. De stap om het bedrijf over te nemen was spannend, maar een zeer gemotiveerde en weloverwogen keuze voor ons. Wij geloven beide, dat de kleinschaligheid van onze groepen en de persoonlijke begeleiding van al onze leden, de beste manier is om mensen met plezier te laten bewegen. Van iedereen weten we waarom hij of zij bij ons traint en wat de motivatie en doelen zijn.

Wat een groot voordeel is van het werken binnen het multidisciplinair centrum Motus, is dat we korte lijnen hebben met al onze kundige collegae, zoals bijvoorbeeld fysiotherapeuten, manueel therapeuten, een diëtist en meer, waardoor we goed kunnen overleggen als we vragen hebben mbt het trainen van een cliënt. Er is veel kennis op 1 plek bij elkaar!

Inmiddels hebben we onze diensten, naast de fitness uren, met 2 soorten groepslessen uitgebreid. Elke werkdag is er een uur Pilates, waarbij je oa werkt aan balans, spierversteviging, souplesse en het voorkomen/herstellen van blessures of klachten. Een relatief rustige les, waarbij je leert om je spieren aan te spannen, weer te ontspannen en je lijf meer in balans te brengen.

Daarnaast bieden we ook Xcore aan. Xcore staat voor eXtreme Core training. Het is een dynamische, 45 minuten durende workout, waarbij de gehele core (het gebied tussen je romp, bekken en heupen) wordt getraind. Daarnaast zorgt ook cardiotraining voor een optimale calorieën verbranding waardoor je fitter wordt. Maar het is bovenal vooral fun!

Onze visie is om iedereen op eigen niveau en met eigen doelen, met plezier te laten bewegen!

Iedereen, van jong tot oud, is welkom bij ons. Samen zullen we uitzoeken welke vorm van bewegen het best bij hem of haar past en dit begeleiden.

Heb je interesse in een van onze lessen, of andere vragen, bel of app ons gerust!

Sportieve groet,
Magda en Ivette
06-41584161
06-40988289

 
Ivette ter Horst
Ivette ter Horst

Magda Willemsen
Magda Willemsen

Openingstijden

Maandag 07.30 - 21.00
Dinsdag 07.30 - 21.00
Woensdag 07.30 - 21.00
Donderdag 07.30 - 21.00
Vrijdag 07.30 - 18.00
Zaterdag 09.00 – 12.00

Contactgegevens
Motus, centrum voor bewust bewegen
Hoopjesweg 2b, 8051 DB Hattem
Telefoon: 038-4440680
E-mail: info@motus-hattem.nl
Maak een afspraak